private server tanıtımları,server tanıtımları,private tanıtımları

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

private server tanıtımları,private server tanitim,private serverler,tanıtımlar private server,private


    Myko zevki.. 70 sınır, +8/+1, soacs,exp item orta, tüm joblar eşit, nova town,

    avatar
    salihmyko
    Kutusuz M
    Kutusuz M


    Mesaj Sayısı : 1
    Kayıt tarihi : 18/01/11

    Myko zevki.. 70 sınır, +8/+1, soacs,exp item orta, tüm joblar eşit, nova town, Empty Myko zevki.. 70 sınır, +8/+1, soacs,exp item orta, tüm joblar eşit, nova town,

    Mesaj  salihmyko Salı Ocak 18, 2011 1:55 pm

    Fotoğraflarla tanıtıma başlayalım..
    Myko zevki.. 70 sınır, +8/+1, soacs,exp item orta, tüm joblar eşit, nova town, Iemag1
    Myko zevki.. 70 sınır, +8/+1, soacs,exp item orta, tüm joblar eşit, nova town, 2pskk1j
    Myko zevki.. 70 sınır, +8/+1, soacs,exp item orta, tüm joblar eşit, nova town, Xepwg5
    Myko zevki.. 70 sınır, +8/+1, soacs,exp item orta, tüm joblar eşit, nova town, 10ws0pl
    Myko zevki.. 70 sınır, +8/+1, soacs,exp item orta, tüm joblar eşit, nova town, 2jee786
    Myko zevki.. 70 sınır, +8/+1, soacs,exp item orta, tüm joblar eşit, nova town, 23jfnev
    Myko zevki.. 70 sınır, +8/+1, soacs,exp item orta, tüm joblar eşit, nova town, Oi95e1
    Myko zevki.. 70 sınır, +8/+1, soacs,exp item orta, tüm joblar eşit, nova town, 28lw50l
    İp: 178.211.44.71

    Ek özellikler:
    •ORC BANDİT LEADER’den % 30 ihtimal ile Hell breaker ya da Dark vane düşer..
    •Attiladan giga düşme bugu fix..

    ############## DROP LİST : ##############


    • ORC BANDİT LEADER’den % 30 ihtimal ile Hell breaker ya da Dark vane düşer..

    MARADON LİST
    • WORM TÜRLERİ >> SİLAHLAR VE SCROLLARIN HEPSİ WORM TÜREVLERİNDE.
    • BULCAN TÜRLERİ >> FP +3 SETLER..
    • MAGE CRYSTAL SET +3 >> SCVANGER VE WİLD BANDİCOOT.
    • TÜM KECOON TÜRLERİNDE TAKILAR VARDIR.
    • SPOILER >> FP DD 10 ( TÜM CLASSLAR İÇİN )
    • LYCAN >> DD 10 HELMETLER ( PRİEST VE MAGE )
    • BUS >> RABID BAN., WEREWOLF, SHILAN..
    • Mage spell of 35 >> KECOON CAPTAİN
    • BANDICOOT > SPELL OF 54 VE 57
    • +7 KALKAN VE BUS >> WEREWOLF
    • +5 MAGE PAPER SET >> RABİD BANDİCOOT / CANNİBAL BANDİCOOT.
    • +5 PRİEST PAPER SET >> KUŞLARDA. (GAVOLT,GLOOMWİNG VS. )

    • KISACASI İŞİNİZE YARAYACAK OLAN HER ŞEY MARADONDA
    MEVCUTTUR.ARAMADAN CANAVARLARI KESMEDEN ŞU YOK BU YOK DEMEYİNİZ.

    ESLANT LİST


    • FALCON >> +3 SHARD +3 RAPTOR +3 İRON İMPACT (%50)
    • STONE GOLEM, FLAME ROCK VE URUKLARDA CHİTİNLERİN HEPSİ +3 OLARAK MEVCUTTUR.. (%60)
    • HARPY VE TROLL TÜREVLERİNDE TÜM CHARLARIN SHELLERİ +3 OLARAK MEVCUTTUR. (%60)
    • MAGE CRİMSON SET >> APOSTLE VE DERU
    • CRİMSON WİNG > MAGE COMPLETE KIYAFETLER. (%60)
    • DARK STONE >> İRON BOW +3 – MİRAGE SWORD +3 , ELİXİR STAFF +3 (%60)
    • DARK MARE >> BLUE TREATURE CHEST. (DARK VANE,HELL BREAKER,DEFENDER OF THE LORD GİBİ İTEMLER ELDE ETMENİZ İÇİN.)
    • DTS >> TOTAMİC CLUB, CLEAVER VE DURANDAL ( %50)
    • GİANT GOLEM >> TOTAMİC SPEAR +3 İMPACT +3 GLAVE +3 (%50)
    • İSİLOON’DA İRON NECK,DEFENDER OF THE LORD,ROGUE EARRİNG,WARRİOR EARRİNG,SCORPİON SHİELD DROBU VARDIR HEPSİ % 10 ORANLIDIR.

    MARADON DIŞINDAKİ HİÇBİR YERDEKİ İTEMLERİN DROBU %100 DEĞİLDİR. SHELLER CHİTİNLER VE SİLAHLAR %40 DIR.. BOSSLAR USKO STYLE.
    ~ Kasma Yerleri ~

    1- 30 ~Maradon Worm –
    30 - 45 ~Death Knight - Ash Knight - DTS Smildon Ailesi
    45 - 50 ~DTS - Deru - Ash Knight - Harpy
    50 - 60 ~Harpy - Apost – Troll
    60 -70 ~Troll Ailesi - Harpy Ailesi - Golem Ailesi


      Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 12:50 pm