private server tanıtımları,server tanıtımları,private tanıtımları

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

private server tanıtımları,private server tanitim,private serverler,tanıtımlar private server,private

[Quantum Empire][HOMEKO DB][Cz Arkası Slot Basmalı][Soacs v32][BUGSUZ][16:00 OnLiNe]

Anonymous
    deborah
    Misafir

[Quantum Empire][HOMEKO DB][Cz Arkası Slot Basmalı][Soacs v32][BUGSUZ][16:00 OnLiNe] Empty [Quantum Empire][HOMEKO DB][Cz Arkası Slot Basmalı][Soacs v32][BUGSUZ][16:00 OnLiNe]

Mesaj  deborah Salı Mart 08, 2011 1:38 pm

• [SIZE="6"]Hikayemizin BaşlanGıcı[/SIZE]

• 	[Quantum Empire][HOMEKO DB][Cz Arkası Slot Basmalı][Soacs v32][BUGSUZ][16:00 OnLiNe] 6326

[SIZE="6"]
    Quantum EMPİRE
    [/SIZE]

[Quantum Empire][HOMEKO DB][Cz Arkası Slot Basmalı][Soacs v32][BUGSUZ][16:00 OnLiNe] 6340

Quantum EMPIRE | Quantum EMPIRE Knight Online Homeko Database [SIZE="3"]( Kodlaması ßyHusO'e Aittir) [/SIZE]

Quantum EMPIRE; Hem Pk Hem Exp Hem Slot Basma Zevkini Yaşayabilceğiniz Tek Server..

[SIZE="3"][CENTER]Quantum EMPIRE'den Beklediğiniz PVP Zevki Başlıyor!
    [/SIZE]

[Quantum Empire][HOMEKO DB][Cz Arkası Slot Basmalı][Soacs v32][BUGSUZ][16:00 OnLiNe] Ma9wuxg

----------------------------------------------------------------------------------

Sevgili Oyuncular Quantum EMPIRE
    Ekibi Olarak Esas Amacımız Sorunsuz ve Bugsuz Tıpkı İlk Açılan Homeko Server Gibi Kusursuz Keyifli Adil Bir Oyun Sunmak Bununla Birlikte Uzun Zamandır Yaşayamadığınız Keyfi yaşatma Çabasındayız... Clan olarak dayanısmanın ve pk'nın zevkine varacağınıza garanti veriyoruz.
    Sürekli Exp kastıktan sonra kapanan Birilerinin DUPE yapıp sizi Namertçe Yenilmekten Bıktığınızın Farkındayız HOMEKO şimdi Çok daha Keyifli...

----------------------------------------------------------------------------------
    İp Adresimiz: 178.211.55.4
    Web Adresimiz:

AutoPATCH & Login : AÇIK PATCH CEKEBİLİRSİNİZ.
    Forum Adresimiz: > Yakında Aktif olacaktır.
    GÜVENLİK : Soac V32.
    [[URL="#"]Quantum EMPIRE Client Download> Eklenecektir.[/URL]
    İletişim Adreslerimiz :
    ( Msn Adresimiz ) -----------------------------------------------------------

Önemli NOT
    User Sıralaması Sag Taraf ( Leader Point ) göre Sıralıdır.
    [SIZE=2]Sağ Taraf ( Leader Point ) her Pazar Günü 1 Kez Sıfırlanır.[/SIZE]

[SIZE="6"]
    Savaş Ve Csw SaatLerimiz:
    [/SIZE]

[img][/img]

[Quantum Empire][HOMEKO DB][Cz Arkası Slot Basmalı][Soacs v32][BUGSUZ][16:00 OnLiNe] Ma9wuxg
    CZ ÜZERİNE KURULAN ZOR SERVER !..

İtem Alamayarak Başka Server'larda Yem Olacağınıza Buyurun Burada Player'lığınızı Görelim

Öncelikle Option'dan Versiyon'u 1299 a Çekin Patch Attırın
    Npc'leri Göremeyenler Panelde NPC Patch Atsın
    Eslant ve CZ Görev NPC'leri Kaldırılmıştır..
    70 Quest İtemini CZ'deki Canavardan Yapabileceksiniz..
    Krowaz ve Bi-Frost Kaldırılmıştır.. Sadece BF Yaratıkları Cz'ye Eklenmiştir..

Emek verip emeklerinin karsılıgını almak ısteyen herkes gelebilir.

SERVERIN VE DATABASENİN GENEL ÖZELLİKLERİ

HOMEKO DB'nin Mükemmel Editlenmiş Bir DB'sidir.Kodlaması Tamamen ßyHusO'e Aittir.
    EXP 40/1 DİR GERİSİ ORTADIR ! 40 KADAR KASABİLİRSİNİZ.ONDAN SONRA EMC LUFERSON ESLANT'TA VEYA CZ'DE 83 E KASABİLİRSİNİZ ! (tavsiye edilen yer CZ-Yeni Evil Slotudur)

Exp'ler Düzenlendi.Örneğin 60 Levelde Evil Wizard 70 M Exp Verir.61 Levelde Bu Exp Yarıya Düşer 35 M Exp Verir.
    YAN KARAKTER AÇILMIYOR TÜRKÇE KARAKTER DUPE FİX !.
    Droplara Düzenli Bir Şekilde Shell Konuldu.Titan,Troll Captain-Berserker-Crimson Wing ve Diğer Eslant Monsterlerindan +5 Shell Temin Edebilirsiniz.

[Quantum Empire][HOMEKO DB][Cz Arkası Slot Basmalı][Soacs v32][BUGSUZ][16:00 OnLiNe] 6363

SABİT ÖZELLİKLER
    # Oto Üyelik
    # Databasede Gereksiz Hiç Bir Table ve Procedür Yoktur.
    # Karakter Açıldığı Gibi Üzerinde Itemlerle Doğar.
    # Oto G1 Sistemi [İlk 5 Clan g0, Kalanı g1.
    # Castle Siege War Sorunsuz, Np Geliyor.
    # Özel NPC Düzeneği,
    # Oyun içi NCS Aktif,
    # King Prize, Notice vs. Sorunsuz
    # Classlar Eşittir. Hiçbir Classın, diğer classa üstünliğü yoktur. Iyi oynayan kazansın
    # 50 Kareli, 50 Karesiz Sembol,
    # STAT-SKILL Sıfırlama Sorunsuz.
    # Lunar War Sorunsuz.
    # Np Bitince NP ALMA Npcsi Size 1 NP Verir.[Npt Bloke]
    Başlangıç İtemleri ve Takılar Üstünde..

[SIZE="3"]Drop List;

Moradon
    '' SADEECE SİLVER COİN ''
    EMC-Luferson-Eslant
    Atilla = +1 Priest pendant / Warrior Pendant / Elemental Pendant
    Harpy : Mirage Dagger +5
    Troll : Glave +5
    Apostle : Salamander Staff +5
    Lamia : Full Plate Armors +5
    Lamiros : Full Plate Armors +5
    Stone Golem : Chitin Armors +5
    Giant Golem : Chitin Armors +5
    Titan : Chitin Armors +5
    Troll Captain : Chitin Shells Helmet +5
    Troll Berserker : Chitin Shells Gauntlet +5
    Dark Stone : Chitin Shells Pads +5
    Crimson Wing : Chitin Shells Boots +5
    Troll Warrior : Chitin Shells Gauntlet +5
    Centaur : Shard +5
    Flame Rock : Raptor +5
    Manticore : Elixir +5
    Lamentation : Mirage Sword +5
    Evil Wizard : Exceptional Items
    Doom Soldier : Exceptional Items
    Apostle of Flames : Exceptional Items
    Apostle of Piercing Cold : Exceptional Items
    Troll Shaman : Exceptional Items
    Dark Knight : Exceptional Items
    Chipotera : Exceptional Items , Chitin Shells

Eslant Boss
    Samma = Giga (+5)
    Troll King = Unique Küpe (Usko Tarzı)
    Harpy Quen =Unique Küpe (Usko Tarzı)
    Dragon Tooth = Dragon tooth hammer(+5)
    Snake Queen = Unique 'Necklace-Amulet's (Usko Tarzı)
    Talos = Unique Belt'ler (Usko Tarzı)

Bi-frost
    Bi-Frost CZ Usko Evil Wizard Slot'larına Yerleştirilmiştir.. BF KAPALIDIR..

Isiloon = Unique İtem's
    Ultima = Unique İtem's
    Felankor = Unique İtem's
    [/SIZE]

Oyundan Görüntüler
    	[Quantum Empire][HOMEKO DB][Cz Arkası Slot Basmalı][Soacs v32][BUGSUZ][16:00 OnLiNe] 6256
    	[Quantum Empire][HOMEKO DB][Cz Arkası Slot Basmalı][Soacs v32][BUGSUZ][16:00 OnLiNe] 6265
    	[Quantum Empire][HOMEKO DB][Cz Arkası Slot Basmalı][Soacs v32][BUGSUZ][16:00 OnLiNe] 6270
    	[Quantum Empire][HOMEKO DB][Cz Arkası Slot Basmalı][Soacs v32][BUGSUZ][16:00 OnLiNe] 6275
    	[Quantum Empire][HOMEKO DB][Cz Arkası Slot Basmalı][Soacs v32][BUGSUZ][16:00 OnLiNe] 6295
    	[Quantum Empire][HOMEKO DB][Cz Arkası Slot Basmalı][Soacs v32][BUGSUZ][16:00 OnLiNe] 6304
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

[SIZE="6"]EDİTLİK SATIŞI KESİNLİKLE YOKTUR. İYİ OYUNLAR [/SIZE]

[SIZE="4"]Quantum EMPIRE Ekibi[/SIZE]

[/CENTER]

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 1:44 am